Moja telefoniczna przygoda…

Moja przygoda z siecią GSM zaczęła się tak naprawdę dość późno, jeśli porównać to z obecnymi czasami, kiedy dziecko w wieku wczesnoszkolnym dostaje już swój pierwszy telefon… Ja swoją pierwszą komórkę otrzymałam na okres wakacji, kiedy dostałam się do liceum, czyli było to w roku 1998 (15 lat temu). Była to już wysłużona (używana wcześniej przez tatę)…

Czytaj dalej

Godne polecenia Aplikacje Android, cz. 2 – TV i Video

W dzisiejszym zestawieniu przedstawię aplikacje związane z odtwarzaniem video, czyli min. pokażę na jakim programie oglądam filmy z napisami, przedstawię najpopularniejsze stacje telewizyjne w wersji on-line, jak również dwa serwisy z filmikami użytkowników Internetu. W moim spisie nie zabraknie również miejsca dla innych aplikacji powiązanych z tematem wideo, ale niekoniecznie tylko z jego odtwarzaniem.

Czytaj dalej

Godne polecenia Aplikacje Android, cz. 1 – Biurowe

Godne polecenia Aplikacje Android, jak łatwo się domyślić będzie cyklem wpisów na moim blogu poświęconym aplikacjom na system Android (na razie używam go w wersji 2.3.3 – telefon HTC Desire Z). Celem jest pokazanie Wam, z jakich aplikacji korzystam (lub często korzystałam w przeszłości) i w skrócie ich scharakteryzowanie. Oczywiście jeśli jakaś aplikacja zainteresuje Was w szczególności – piszcie śmiało, postaram się przygotować dla niej osobny wpis.

Czytaj dalej

Nazwa bloga?

Cześć, jestem Kasia Izak i witam Cię na moim blogu!

Kasia Izak

Jestem, nie tak znowu typową, jedynaczką. Należę do nielicznej grupy ludzi, którzy po prostu uwielbiają zimę… Maniaczka ze mnie komputerowa, a co za tym idzie: internetowa! Obok wszelkiej maści gadżetów i nowych technologii nie mogę przejść obojętnie.

Jak to kiedyś żartobliwie stwierdzono: „haker w spódnicy” i stąd nazwa bloga – nawet nie pomyśl, że to tak na poważnie… ;-)

Czytaj dalej