Szkolenia – dlaczego warto inwestować w rozwój wiedzy

Chciałabym dziś Wam polecić witrynę poradnikowo-szkoleniową prowadzoną przez jednego z wykładowców Altkom Akademii – Pana Andrzeja Słodownika. Co ma z tym wspólnego DAF na zdjęciu wyróżniającym tego wpisu? To zostanie wytłumaczone w dalszej części wpisu… :-)

Bardzo podobało mi się szkolenie prowadzone przez Pana Andrzeja w tej szkole, na którym byłam na początku tego roku. Szkolenie CMS+XHTML+CSS najlepsza droga do profesjonalnego serwisu www, było dofinansowane z Funduszy Unijnych. To zresztą jeden z trzech kursów, które mi się udało tam zrobić.

Pozostałe to:

  • MySQL – Bazy danych w serwisach internetowych
  • oraz PHP – tworzenie aplikacji internetowych, z którego swoją drogą byłam najmniej zadowolona.

Co tu dużo pisać… Po wykładach z Panem Słodownikiem powstał ten blog – tak mnie te zajęcia zainspirowały. :)

W tym miejscu chciałabym również zachęcić Was do poszukiwania takich szkoleń, oczywiście niekoniecznie w tematyce komputerowej. To świetny, a w dodatku darmowy sposób na pogłębianie swojej wiedzy i zdobywania nowych kwalifikacji. Jestem żywym dowodem na to, że warto szukać… W 2011 roku, w ramach innego projektu, udało mi się zrobić prawo jazdy kategorii… C! Przeszłam również parę dodatkowych szkoleń związanych z moimi około-jeździeckimi zainteresowaniami.

Ciężarówka DAF LF
Ciężarówka DAF LF